CLIXSENSE PORADNIK

CLIXSENSE PORADNIK – OPINIE – BEZPŁATNA REJESTRACJA – KWIECIEŃ 2019

Clixsense.com jest platformą uruchomioną w lutym 2007 roku, a Steven Grisky był wówczas jej pierwszym właścicielem. Jednak w maju 2010 r. serwis został sprzedany Jimowi Grago (USA), który administruje po dziś dzień.

Co to jest Clixsense?

Clixsense jest platformą, gdzie można zarabiać pieniądze poprzez wypełnienie ankiet oraz wykonywanie różnorakich ofert i zadań.

Stawki wynagrodzenia wahają się od 1 centa do kilku dolarów – w zależności od danej oferty.

15 lipca 2017 r. Clixsense zrezygnował z opcji PTC (klikanie w płatne reklamy), ale nie jest wykluczone, że taka funkcja jeszcze w przyszłości powróci.

Kto może dołączyć do Clixsense?

Clixsense.com jest programem w pełni darmowym – rejestracja jak i samo uczestnictwo, jest bezpłatne. Mogą tu zarabiać z powodzeniem osoby zarówno początkujące jak i bardziej doświadczone.

Clixsense nie jest dostępny dla kilku krajów: Afganistan, Albania, Antarktyka, Azerbejdżan, Kuba, Kazachstan, Iran, Irak, Korea Północna, Niger i Wietnam.

Clixsense rejestracja

Clixsense poradnik – jak można tutaj zarabiać?

Jak zostało to już powiedziane wcześniej, w serwisie spieniężać można m.in. poprzez wypełnianie ankiet, ofert i zadań. Przyjrzyjmy się teraz bliżej wszystkim metodom:

 • Taking surveys – wypełnianie ankiet
 • Completing Crowdflower tasks – kompletowanie prostych zadań Figure Eight (daw. Crowdflower)
 • Completing ClixSense offers – kompletowanie ofert Clixsense
 • ClixSense Daily Bonus – dodatkowy dzienny bonus
 • Referring – afiliacja

Clixsense – Ankiety (Surveys)

Większość ankiet jest ukierunkowanych geograficznie. Mieszkańcy takich krajów jak:

Australia, Austria, Austria, Belgia, Brazylia, Kanada, Chile, Chiny, Dania, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Izrael, Niemcy, Grecja, Hongkong, Włochy, Japonia, Malezja, Meksyk, Nowa Zelandia, Norwegia, Polska, Portugalia, Arabia Saudyjska, Singapur, Republika Południowej Afryki, Korea Południowa, Szwajcaria, Szwecja, Tajlandia, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Wielka Brytania i Stany Zjednoczone

– mogą liczyć na większą ilość zaproszeń do badań.

Za jedną wypełnioną ankietę, można realnie zarobić (w Polsce) od 50 centów do 2-3 dolarów.

Ilość dostępnych zaproszeń, również jest różna. Czasem można wykonać kilka ankiet dziennie, a niekiedy nie zakwalifikujemy się do żadnego badania.

Clixsense – Zadania (Tasks)

Zadania na ClixSense są jednym z lepszych sposobów na zarabianie pieniędzy. „Taski” są zlecane przez zewnętrzną firmę, współpracującą z Clixsense – Figure Eight.

W przeciwieństwie do ankiet, zadania nie są ograniczone lokalizacją ani demografią. To, ile na nich zarobisz, zależy od chęci, talentu i czasu, jaki możesz poświęcić na pracę online. Na czym polega taka praca?

Na wykonywania prostych zadań, takich jak wyszukiwanie informacji w Internecie, klasyfikacja produktów, ocenianie tweetów, znajdowanie adresów i numerów telefonów firm, itp.

Jak wykonywać taski? Sprawdź poradnik i praktyczne wskazówki.

Clixsense – Oferty (Offers)

ClixSense umożliwia również zarabianie kasy, poprzez uzupełnianie ofert z różnych stron partnerów serwisu: Persona. ly, TrialPay, TokenAds, OfferTorro i AdScend. Oferty obejmują zazwyczaj:

 • Ankiety – innego rodzaju niż badania regularne. Jednak podobnie jak regularne, te ankiety także skierowane są do określonych grup odbiorców.
 • Zakupy – Oferty handlowe wymagające dokonania zakupu w określonym sklepie internetowym. Są podobne do ofert zwrotu części gotówki.
 • Zapisy – Tego typu oferty wymagają rejestracji na różnych stronach internetowych.
 • Darmowe – Ta kategoria obejmuje wszystkie darmowe oferty z powyższych kategorii (za które nie otrzymuje się wynagrodzenia).

Za skompletowanie każdej oferty otrzymasz ClixCents. Tę wewnętrzną walutę serwisu, można bezpośrednio przekonwertować na gotówkę. 100 ClixCents to równowartość 1 dolara USD.

Clixsense – Dzienny Bonus (Daily Bonus)

W ClixSense można zarobić do 16% dziennego bonusu. Więc jeśli w danym dniu, Twoje łączne zarobki z ankiet, zadań i ofert wynoszą np.10$ – możesz zarobić do $1.60 bonusu.

Jak zdobyć 12% bonus?

 • należy skompletować minimum 10 „tasków” LUB
 • skompletować 2 oferty (np. dwie ankiety) ORAZ
 • odwiedzić Forum Clixsense

Dodatkowy 2% bonus, można zdobyć instalując dodatek ClixAddon i uruchamiając go przez co najmniej jedną godzinę dziennie.

Kolejną 2% premię, można uzyskać poprzez wypełnienie dziennej listy kontrolnej przez 3 kolejne dni. Bonus będziesz otrzymywać tak długo, jak będziesz w stanie wypełniać codzienną listę kontrolną bez żadnych przerw.

Co to jest ClixAddon?

ClixAddon jest rozszerzeniem do przeglądarki Google Chrome, Mozilla Firefox i Opera, które powiadamia „na żywo” o dostępności nowych ankiet i zadań.

Wszystkie ankiety mają ograniczoną liczbę respondentów, więc im szybciej z takiego badania skorzystamy, tym większe szanse na zarobek. Tak wygląda dodatek Clixsense (można go zainstalować po zapisaniu się do serwisu):

Clixsense Addon

Clixsense – Afiliacja

Do programu można zapraszać inne osoby. Jak to zrobić? Poprzez specjalne narzędzia afiliacyjne, które znajdują się w panelu użytkownika.

Clixsense poradnik – zarobki

Wysokość zarobków, zależy głównie od wkładu pracy użytkownika. Poniżej kilka przykładowych dochodów, jakie można osiągnąć na Clixsense:

Clixsense - przykładowe zarobki

Clixsense poradnik – wypłaty od 10$

Procesor płatniczy

Prowizja przy wypłacie

Czas realizacji wypłaty

Payoneer

$2 (jednorazowa opłata)

Od 2 do 5 dni roboczych

Skrill

1%

Od 2 do 5 dni roboczych

Tango Card

Bezpłatnie

Od 2 do 5 dni roboczych

Czek (tylko USA i Kanada)

$1.00 (pierwsza wypłata jest darmowa)

Przed 10 dniem każdego miesiąca

Clixsense Opinie

Opinie na temat tej platformy bywają różne, ale jednak zdecydowanie przeważają głosy pozytywne.

Krytycy przywołują przede wszystkim argument, że zarabia się tutaj wolno. Jednak wysokość zarobków zależy od samego użytkownika.

Natomiast nikt nie ma wątpliwości co do uczciwości serwisu. Clixsense wypłaca swoim członkom wynagrodzenie od samego początku, czyli od 2007 roku.

Clixsense poradnik – rejestracja

Rejestracja w programie jest bardzo prosta i zajmuje dosłownie 2 minuty.

Aby bezpłatnie się zapisać, należy przejść na stronę rejestracyjną Clixsense i wypełnić krótki formularz. Wymagane jest podanie następujących informacji:

 • First Name – imię
 • Last Name – nazwisko
 • Username – nazwa użytkownika
 • Email – adres poczty e-mail
 • Confirm Email – powtórzony adres e-mailowy
 • Password – hasło
 • Confirm Password – powtórzone hasło
 • Country – kraj, powinien wyświetlić się automatycznie.

Akceptujemy zasady i politykę prywatności serwisu – „odhaczając” zapis „I have read and agree to ClixSense’s User Agreement and Privacy Policy”.

Rejestrację trzeba potwierdzić, klikając w link aktywacyjny, wysłany na podany w formularzu adres poczty e-mail.

Sprawdź również serwis płacący od 2008 roku >>> Neobux poradnik.

Clixsense Poradnik – Opinie – Rejestracja 2019 r.

Ocena
[Total: 15 Average: 4.5]