STRONA GŁÓWNA » OPINIE PL

OPINIE PL

Opinie.pl to jeden z najstarszych i najbardziej zaufanych serwisów ankietowych w internecie. Sprawdź, ile i jak można tu zarabiać oraz w jaki sposób wypłacać wynagrodzenie za ankiety. Przeczytaj opinie użytkowników o panelu Opinie.pl

Początki jego działalności sięgają 2009 roku. Rejestracja i uczestnictwo jest bezpłatne. Do programu mogą dołączyć osoby pomiędzy 15 a 75 rokiem życia.

Panel stosuje punktowy system nagradzania. Za każdą wypełniona ankietę, użytkownik otrzymuje określoną z góry liczbę pkt, które potem wymienia na pieniądze, doładowanie telefonu lub Billon.

Za wypełnienie swojego profilu, otrzymujemy pierwsze 200 pkt. Istnieje również możliwość przekazania premii na jeden z celów charytatywnych.

Minimum potrzebne do zlecenia wypłaty (poprzez aplikację Billon), to 5.000 punktów (25 zł), na konto bankowe i PayPal – 10.000 punktów (50 zł). Pieniądze docierają na konto zwykle w ciągu 3 dni roboczych.

Opinie pl – jak to działa, jak zacząć?

W pierwszej kolejności zarejestruj się bezpłatnie na stronie Opinie.pl, uzupełnij informacje o sobie i odbierz pierwsze 200 punktów bonusowych na start.

Podczas rejestracji wypełnij krótką ankietę, podając m.in. adres poczty e-mail, na który przyjdzie link aktywacyjny, w który należy kliknąć, aby potwierdzić rejestrację.

Opinie pl – zarobki

Ile można zarobić w panelu Opinie.pl? To oczywiście zależy od ilości dostępnych ankiet oraz Twojej aktywności. Jak przedstawia się ich wartość?

Z reguły wynoszą od 100 pkt (0,50 zł), do 800 pkt (4 zł) za badanie. Aczkolwiek niektórzy paneliści chwalą się, że otrzymują ankiety i o większym przeliczniku.

Fajną sprawą jest to, że nawet jeśli nie zakwalifikujesz się do danego badania, i tak zostaniesz nagrodzony 50 punktami (0,25 zł).

Ile ankiet można realnie otrzymać w ciągu miesiąca? To również zależy od Twojego profilu i grup docelowych badań. Ale przeciętnie jest to około 10-12 ankiet.

Opinie pl – opinie użytkowników

Jako że panel działa na rynku badań opinii konsumentów od wielu lat, od tej pory wypłacił swoim użytkownikom już sporo pieniędzy.

Nic dziwnego, że zdecydowana większość internautów jest z serwisu bardzo zadowolona.

Paneliści podkreślają przede wszystkim wypłacalność serwisu, świetny support i sporą ilość ankiet do wypełniania.

Poniżej znajdują się jedne z licznych pozytywnych opinii użytkowników, pochodzących od samych panelistów.

Opinie pl - opinie użytkowników

PANEL UŻYTKOWNIKA

Panel użytkownika jest bardzo prosty, funkcjonalny i łatwy w nawigacji. Po lewej stronie, znajduje się sekcja z aktualnie dostępnymi badaniami i sekcją afiliacyjną.

Po prawej – Twoja liczba punktów (zakładka ODBIERZ NAGRODY, służy do wymiany zdobytych pkt na wynagrodzenie) i Profil.

Opinie pl - panel użytkownika

Czy serwis posiada forum?

Wiele osób dopytuje o to, czy serwis posiada swoje własne forum, na którym paneliści mogliby wymieniać swoje spostrzeżenia. Niestety, ale takiej funkcjonalności strona nie posiada.

Aczkolwiek można polecić bardzo sprawnie działający Support, który szybko rozwiązuje wszelkie wątpliwości i pytania. 

3.7/5 - 134 głosów