OPINIE PL

OPINIE PL – OPINIE – ZAROBKI – ANKIETY – GRUDZIEŃ 2018

Opinie pl – co to jest?

Panel ankietowy Opinie.pl to jeden z najstarszych i najbardziej zaufanych serwisów badania opinii w internecie. Początki jego działalności, sięgają 2009 roku. Rejestracja i uczestnictwo jest bezpłatne. Do programu mogą dołączyć osoby pomiędzy 15 a 75 rokiem życia.

Panel stosuje punktowy system nagradzania. Za każdą wypełniona ankietę, użytkownik otrzymuje określoną z góry liczbę pkt, które potem wymienia na pieniądze, doładowanie telefonu lub Billon. Za wypełnienie swojego profilu, otrzymujemy pierwsze 200 pkt.

Istnieje również możliwość przekazania premii na jeden z celów charytatywnych. Minimum potrzebne do zlecenia wypłaty (poprzez aplikację Billon), to 5.000 punktów (25 zł), na konto bankowe i PayPal – 10.000 punktów (50 zł).

Pieniądze docierają na konto zwykle w ciągu 3 dni roboczych.

Zarejestruj się bezpłatnie na tej stronie, uzupełnij informacje o sobie i odbierz pierwsze 200 punktów na start.

Opinie pl – opinie

Jako że panel działa na rynku badań opinii konsumentów od wielu lat, wypłacił swoim użytkownikom do tej pory już sporo pieniędzy. Nic dziwnego, że zdecydowana większość internautów jest z serwisu bardzo zadowolona.

Poniżej znajdują się jedne z licznych pozytywnych opinii, pochodzących od samych panelistów.

Opinie pl - opinie użytkowników

Opinie pl – zarobki

Ile można zarobić w panelu Opinie.pl? To oczywiście zależy od ilości dostępnych ankiet oraz Twojej aktywności. Jak przedstawia się ich wartość?

Z reguły wynoszą od 100 pkt (0,50 zł), do 800 pkt (4 zł) za badanie.

Aczkolwiek niektórzy paneliści chwalą się, że otrzymują ankiety i o większym przeliczniku.

Fajną sprawą jest to, że nawet jeśli nie zakwalifikujesz się do danego badania, i tak zostaniesz nagrodzony 50 punktami (0,25 zł).

Ile ankiet można realnie otrzymać w ciągu miesiąca? To również zależy od Twojego profilu i grup docelowych badań. Ale przeciętnie jest to około 10-12 ankiet.

PANEL UŻYTKOWNIKA

Panel użytkownika jest bardzo prosty, funkcjonalny i łatwy w nawigacji.

Po lewej stronie, znajduje się sekcja z aktualnie dostępnymi badaniami i sekcją afiliacyjną.

Po prawej – Twoja liczba punktów (zakładka ODBIERZ NAGRODY, służy do wymiany zdobytych pkt na wynagrodzenie) i Profil.

Opinie pl - panel użytkownika

Opinie pl – forum?

Wiele osób dopytuje o to, czy serwis posiada swoje własne forum, na którym paneliści mogliby wymieniać swoje spostrzeżenia. Niestety, ale takiej funkcjonalności strona nie posiada.

Aczkolwiek można polecić bardzo sprawnie działający Support, który szybko rozwiązuje wszelkie wątpliwości i pytania. 

Zarejestruj się bezpłatnie w panelu Opinie.pl na tej stronie, wypełnij profil i zgarnij na dobry początek, pierwsze 200 punktów.

— — —

Inne serwisy umożliwiające zarabianie na ankietach, zostały szczegółowo opisane w specjalnym rankingu, najlepszych paneli badawczych w sieci. 

Ocena
[Total: 16 Average: 4.6]