STRONA GŁÓWNA » MARKETAGENT

MARKETAGENT

Marketagent to międzynarodowy portal ankietowy. Właścicielem serwisu jest Marketagent.com online reSEARCH GmbH, którego siedziba mieści się pod adresem Mühlgasse 59, A-2500 Baden, Austria.

Użytkownicy serwisu mają możliwość czerpania zysków poprzez wypełnianie ankiet online.

Uczestnictwo w panelu zarobkowym jest całkowicie bezpłatne. A dodatkowo, za samo zapisanie się, internauta dostaje 1,5 euro bonusu na start.

Portal jest dostępny w 20 językach – w tym w j. polskim. Do programu mogą dołączyć osoby, które ukończyły 14 lat.

Strona działa i wypłaca już od 2001 roku. Liczba zarejestrowanych użytkowników, to aktualnie ponad 998 tysięcy, którzy otrzymali jak dotąd wypłaty na łączną sumę ponad 1,2 mln euro.

W programie obowiązuje punktowy system nagradzania: 100 punktów = 1€. Uzbierane punkty, można wymienić w dziale „Giełda”. Minimum potrzebne do wypłaty, to tylko 200 pkt (1).

Pieniądze można wypłacić na jeden z dwóch darmowych portfeli internetowych – Skrill lub PayPal. Czas oczekiwania na środki, to z reguły około 3 dni.

Wartość ankiet wynosi od 0,1€ (10 pkt) do 2,5€ (250 pkt). Punkty zdobyte za dane badanie, dopisywane są do konta w ciągu 30 dni od dnia wypełnienia ankiety.

MARKETAGENT – BEZPŁATNA REJESTRACJA I BONUS 1,5

Aby dokonać bezpłatnej rejestracji w serwisie i odebrać 1,5 euro bonusu na start, należy przejść na tę stronę rejestracyjną i wypełnić krótki formularz.

Trzeba podać w nim prawdziwe imię i nazwisko (dane potrzebne do wypłaty), płeć i adres e-mail. Niezbędna jest również akceptacja regulaminu oraz ochrony danych.

Na podaną skrzynkę pocztową, zostanie wysłany specjalny link aktywacyjny, w który należy kliknąć, aby potwierdzić rejestrację w programie.

Rejestracji w serwisie można dokonać również za pomocą konta na Facebooku lub Google +.

Marketagent - bezpłatana rejestracja i bonus na start

PANEL UŻYTKOWNIKA

Po zalogowaniu się do swojego konta, należy uzupełnić niezbędne dane i wypełnić profil, na podstawie którego będą przysyłane ankiety (grupa docelowa danego badania).

Te informacje można w każdej chwili edytować w zakładkach: „Zmiana danych osobowych” oraz „Typizacja”.

Z kolei zakładka „Giełda” służy do wymiany zdobytych punktów na pieniądze i zlecenie wypłaty na wybrany, bezpłatny portfel internetowy: Skrill lub PayPal.

Marketagent - jak zarabiać?

Marketagent – opinie

Portal istnieje i płaci swoim panelistom już od 2001 roku, więc jest to jeden z najbardziej zaufanych i sprawdzonych serwisów ankietowych w sieci.

Jest dostępny dla internautów z takich krajów jak: Albania, Australia, Belgia, Białoruś, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Chorwacja, Czarnogóra, Czechy, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Kanada, Meksyk, Niemcy, Norwegia, Nowa Zelandia, Polska, Rosja, Rumunia, Serbia, Słowacja, Słowenia, Stany Zjednoczone, Szwajcaria, Turcja, Węgry, Wielka Brytania, Włochy.

Pozytywne opinie o portalu Marketagent.com pochodzą więc praktycznie z każdego zakątka świata. Ewentualne narzekania można przeczytać o ilości dostępnych badań. Ale te zależą również od naszej aktywności i od profilu.

Natomiast nie spotkamy rzetelnych opinii, które podważałyby wypłacalność firmy Marketagent.