GREENPANTHERA

GREENPANTHERA – OPINIE – ANKIETY – KWIECIEŃ 2019

GreenPanthera – Co to jest? Jak zarabiać?

Greenpanthera.com to amerykański portal zarobkowy, firmy A&K International Inc. Użytkownicy serwisu mają możliwość czerpania zysków za wypełnianie ankiet, wykonywanie zadań i cashback za robienie zakupów.

Uczestnictwo w panelu zarobkowym jest całkowicie bezpłatne. Mało tego, za samo zapisanie się internauta dostaje 5 dolarów bonusu na start.

Portal Greenpanthera.com jest dostępny w kilku językach – w tym w j. polskim. Do programu mogą dołączyć osoby, które ukończyły 18 lat.

GREENPANTHERA – BEZPŁATNA REJESTRACJA I BONUS 5$ NA START

Aby bezpłatnie zarejestrować się na portalu i odebrać 5 dolarów bonusu na start, należy przejść na tę stronę rejestracyjną i wypełnić krótki formularz.

Należy podać w nim adres e-mail i hasło. Następnie przepisać znaki z obrazka obok i zaakceptować regulamin oraz politykę prywatności.

Na koniec, klikamy zielony przycisk UTWÓRZ KONTO.

Na podaną skrzynkę pocztową, przyjdzie wiadomość z linkiem aktywacyjnym, w który należy kliknąć, aby potwierdzić rejestrację. Po wykonaniu tej czynności, będziemy mogli mogli zalogować się do swojego konta i zacząć zarabiać.

Greenpanthera - bezpłatna rejestracja i bonus na start

PANEL UŻYTKOWNIKA PORTALU

Aby zacząć korzystać z serwisu, w pierwszej kolejności musimy wypełnić swój profil.

Na jego podstawie, będą nam przysyłane zaproszenia do określonych ankiet (grupa docelowa danego badania). Aby uzupełnić niezbędne informacje, należy udać się do działu ” Twój gabinet”, a następnie „Dane osobowe”.

Jak rozpocząć zarabianie? Należy udać się do działu „Twój gabinet” a następnie do zakładki „ZAROBIĆ”. Poniżej będzie znajdować się zestawienie dostępnych ankiet i zadań.

Greenpanthera - jak zarabiać?

Większość ankiet ma wartość 0,60$, 0,70$, 0,75$ i 1$. Powiadomienia o dostępności badań, przysyłane są również na adres e-mail.

Serwis umożliwia również zarabianie na zwrocie części wydatków za zakupy. Jednak te można wykonywać tylko we wskazanych (zagranicznych) sklepach online. Więc ta opcja spieniężania, nie będzie (raczej) dla użytkowników z naszego kraju zbyt atrakcyjna.

GREENPANTHERA – WYPŁATY

Minimalna kwota potrzebna do zlecenia wypłaty, to 30 dolarów. Dyspozycję podjęcia środków, można wydać w dziale „Twój gabinet” >>> „WYPŁAĆ ŚRODKI”. Pieniądze będą wypłacone na darmowy portfel internetowy PayPal.

Ten procesor płatniczy, można dodać do swojego profilu, przy okazji uzupełniania danych osobowych. Regulaminowo, czas na realizację wypłaty, wynosi 7 dni. Jednak w praktyce, środki są na koncie PayPal po 3-4 dniach.

Inną możliwością na odebranie wynagrodzenia za swoją pracę, jest wymiana na nagrody rzeczowe w sklepach partnerskich portalu – np. elektronikę, odzież, itp.

GREENPANTHERA – OPINIE

Jako że portal działa i płaci swoim użytkownikom już od kilku lat, cieszy się w internecie dobrymi opiniami. Co ważne, pochodzą one od panelistów z różnych krajów, ponieważ serwis jest dostępny w wielu zakątkach świata.

Greenpanthera - międzynarodowy portal zarobkowy

Adres: A & K International Inc, 157 Barlow Drive South Brooklin, NY 11243

Zarejestruj się bezpłatnie w panelu Greenpanthera na tej stronie i zdobądź na dobry początek, pierwsze 5 dolarów.

— — —

Jeśli interesuje Cię zarabianie na ankietach, odwiedź naszą stronę z listą najlepszych paneli badawczych w sieci.

Ocena
[Total: 11 Average: 4]